Home Het team
Alle Webbiots

Denkers, designers & developers

Nick

Nick

Owner & New Business
nick@webbio.nl
Jordy

Jordy

Owner & Business Relations
jordy@webbio.nl
Dirk

Dirk

Product owner
dirk@webbio.nl
Orlando

Orlando

SCRUM master
orlando@webbio.nl
Arjan

Arjan

Lead UX/UI designer
arjan@webbio.nl
Jeremy

Jeremy

UX/UI designer
jeremy@webbio.nl
Joeri

Joeri

Head Of Development
joeri@webbio.nl
Sander

Sander

Backend developer
sander@webbio.nl
Tom

Tom

Front-end developer
tom@webbio.nl
Martijn

Martijn

Front-end developer
martijn@webbio.nl
Paul

Paul

Front-end developer
paul@webbio.nl
Mike

Mike

Full-stack developer
mike@webbio.nl
Rick

Rick

Full-stack developer
rick@webbio.nl
Haye

Haye

Full-stack developer
Haye@webbio.nl

#WaysofWebbiots

Voor het welzijn en de gezondheid van ons team werkt ook Webbio de komende weken remote vanuit huis. Gelukkig konden we snel schakelen en zijn we ervan overtuigd dat we dit als team vlekkeloos gaan laten verlopen. Wij wensen iedereen in deze coronacrisis veel gezondheid en sterkte toe. 🙏🏼

•⁣

#remotework #thuiswerken #workstations #coronavirus #staysafe #webbiots
...

14 1

Ready to roll. Op naar de pistes!❄️ #wintersport #snowboarden #skieën #pistes #webbiots ...

11 0
Volg ons op Instagram!
Iemand spreken die alles over werken met Webbio weet?
Neem contact op met Jordy